Naujienos

2012 m.

Nemokamas svetainės kūrimas - tiesa, ar marketinginis triukas?

Įdėta - 2012.03.06, šaltinis - epuslapis.lt

Daugelis žino, kad internetinę svetainę galima susikurti ir nemokamai, kiek šiuose žodžiuose tiesos pabandykime pasigilinti plačiau: Svetainių kūrimas, kaip ir visas IT sektorius, turi labai lanksčią kainų politiką ir kalnus niuansų iš ko ir susideda visa esmė. Kad ir kompiuterio pirkime vieni nusiperka kompiuterį už 1000 LT o kitas už 4000 LT ar dar daugiau, klausimas: "kas išlošė geriau?"...Skaityti viską »»

10 pagrindinų seo optimizacijos klaidų

Įdėta - 2011.12.18, šaltinis - creation.lt

1. Neteisingas raktinių žodžių parinkimas.

Tai klaida, kurią daro labai daug žmonių. Net ir SEO specialistai neišvengia šios klaidos. Žmonės pasirenka raktinius žodžius apibūdinti savo internetinei svtainei tokius kokius jie sugalvoja ir mano, kad šie apibūdins jų interneto svetainę. Tačiau vidutiniam interneto vartotojui tokie raktiniai žodžiai net nešauna į galvą atliekant paiešką internete. Pavyzdžiui jei jūs turite interneto svetainę apie žmonių santykius su laiku suprasite, kad raktiniai žodžiai: „santykių gidas“ nesulaukia tiek daug lankytojų susidomėjimo, nors ir junginyje yra žodis „santykiai“....Skaityti viską »»

2011 m. ir senesni

Ar realu sukurti internetinę svetainę už 500lt?

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - balsas.lt

Krizės metu internete daugėja įmonių ir pavienių asmenų skelbimų, siūlančių sukurti WWW svetainę su turinio valdymo sistema ir kitais privalumais uz neįtikėtinai mažą kainą - nuo 200 iki 900 Lt. Ar tai realu? Vidutinė skelbimuose nurodoma paprastos svetainės kaina – 500 Lt, o elektroninės parduotuvės – 800 Lt. Be to, į kainą, anot skelbėjų, įeina: prekių valdymas, prekių įtraukimas į katalogą, prekių aprašymas, prekių atributų valdymas, prekių komentavimas, prekių duomenų aprašymo importas/eksportas į/iš „Excel“ ir kitų duomenų šaltinių, akcijinių prekių priežiūra, optimizacija paieškos sistemoms (SEO), nuolatinė svetainės priežiūra ir taip toliau... Skaityti viską »»

Tinklapio optimizavimas paieškos sistemoms, puiki investicija į ateitį.

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Kai nustoja augti klientų srautas ir atrodo, kad išnaudotos visos reklamos galimybės, iškyla klausimas kaip vystytis toliau. Vienas iš efektyviausių būdų pritraukti naujiems klientams – gerai...Skaityti viską »»

Optimizavimo paieškos sistemoms garantijų realybė.

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Turbūt pagrindinė, klientų norinčių užsakyti tinklapio optimizavimą paieškos sistemoms, klaida – tai manymas, kad šioje reklamos rūšyje galimos 100 procentinės garantijos...Skaityti viską »»

Kiek klientų galima tikėtis?

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Dar kelis metus atgal Lietuvoje mažai kas rimtai vertino reklamą internete. Tačiau situacija kardinaliai keičiasi. Lietuvos interneto vartotojų kiekis pasiekė tokį kiekį, kad nebeįmanoma su tuo nesiskaityti...Skaityti viską »»

Tinklapių kūrimas ir vystymas kaip verslo rūšis.

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Šiuo metu didelę paklausą turi nuorodos iš tinklapių turinčių didesnį ar mažesnį svorį paieškos sistemose. Nuorodas su reikalingais raktiniais žodžiais iš tokių tinklapių mielai perka daugybė tinklapių optimizatorių iš viso pasaulio...Skaityti viską »»

Ar apskritai verta investuoti lėšas į iškėlimą paieškos sistemose?

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Sulaukiame nemažai laiškų su pasiūlymais iškelti paieškos sistemose vieną ar kitą tinklapį. Deja 95 procentų pasiūlymų iškart atsisakome. Ne todėl, kad siūlo per mažai pinigų, iki realių pasiūlymų reikalas nenueina...Skaityti viską »»

Kaip pasamdyti gerą interneto reklamos specialistą?

Įdėta - 2010.06.23, šaltinis - google.lt

Daugelis pradedančių internetinį verslą mano, kad tereikia sukurti tinklapį, užpildyti jį informaciją, užpildant atitinkamą forma paieškos sistemos tinklapyje pranešti apie tinklapio egzistavimą ir netrukus pasipils lankytojai. Dėja, realybė visai kita...Skaityti viską »»

Kiek laiko reikia iškelti tinklapiui į pirmas vietas paieškos sistemose?

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Ar už savaitės mūsų tinklapis jau bus pirmoje vietoje? Po kelių dienų pasipils lankytojai į mūsų svetainę? Potencialūs klientai nuolat užduoda tokius ir panašius klausimus. Tinklapio iškelimas paieškos sistemose užtrunka nuo 1 mėnesio iki 8 mėnesių.Skaityti viską »»


TOP