Naujienos

Tinklapių kūrimas ir vystymas kaip verslo rūšis.

Įdėta - 2010.08.26, šaltinis - google.lt

Šiuo metu didelę paklausą turi nuorodos iš tinklapių turinčių didesnį ar mažesnį svorį paieškos sistemose. Nuorodas su reikalingais raktiniais žodžiais iš tokių tinklapių mielai perka daugybė tinklapių optimizatorių iš viso pasaulio. Na tiesa, tai labiau taikytina tinklapiams anglų, vokiečiu, prancūzų, ispanų, rusų kalbomis, nors galima rasti klientų ir tinklapiams lietuvių kalba. Taigi mūsų tikslas yra suteikti galimybę optimizatoriams pirkti nuorodas iš jūsų tinklapių.


Pabandysiu trumpai parašyti kaip sukurti tinklapius tokiam verslui.


1. Tinklapio išvaizda.


Mano manymu kuo tinklapis bus paprastesnis tuo geriau. Nereikia aukoti daug laiko ir jėgų įpatingai gražiam dizainui sukurti. Kuo mažiau arba išvis nereikia flash element7, jokių java ar javascript grožybių. Paprastas dizainas, nesudėtinga navigacija, logiškas puslapių išdėstymas. Tinklapį turėtu sudaryti 5-20 puslapių, to pilnai pakanka.


2. Tinklapio užpildymas.
Tinklapio tema ir užpildymas vienas iš pagrindinių sėkmės veiksnių. Nuorodų pardavimui vėrtėtų rinktis tokias tinklapio temas kaip:

  • finansai,
  • verslas,
  • draudimas,
  • kreditai,
  • kreditinės kortelės,
  • automobiliai,
  • kelionės.

 

Idealiausias variantas tai pačiam parašyti straipsnius tinklapio tema. Visų pirma unikalūs straipsniai labai patinka paieškos sistemoms, o antra yra didelė tikimybė, kad jūsų straipsnius cituos kituose tinklapiuose su nuoroda į jūsų tinklapį. Dėja, absoliučiai daugumai pernelyg sudėtinga parašyti gera straipsnį svetima kalba, o jei dar tema mažai žinoma tai ir visai nerealu sukurti gerą straipsnį. Tokiu atveju galima “pasiskolinti” tekstus iš kitų tinklapių . Tik nepamirškit idėti nuorodą į puslapį iš kurio nukopijavot tekstą. Pageidautina kiekviename savo tinklapio puslapyje naudoti straipsnius vis iš kitos svetainės-donoro, tai labiau patiks paieškos sistemoms.


3. Domenai ir hostingas.


Jokiu būdu nesinaudokite nemokamo hostingo paslaugomis ar nemokamais trečio lygio domenais (svetaine.domenas.com). Būtina naudoti antro lygio domenus (domenas.com) ir naudotis patikimų hostingo kompanijų paslaugomis. Tai labai svarbu tiek siekiant kuo geresnės indeksacijos paieškos sistemose tiek norint parduoti pakankamą kiekį nuorodų ir dar už gerą kainą.


4. Tinklapio svorio didinimas paieškos sistemose.


Nuo tinklapio padėties paieškos sistemų reitinguose tiesiogiai priklauso kaina už kurią pavyks parduoti nuorodas. Nuoroda iš tinklapio kuris jau žinomas paieškos sistemai, bet kolkas beveik neturi sukaupęs svorio kainuos ne daugiau 0,5 dolerio. Tuo tarpu nuoroda iš tinklapio kurio Google PageRank 5 gali kainuoti nuo 20 iki 50 dolerių į mėnesį. O tokių nuorodų galima drąsiai įdėti 5-15 į vieną tinklapį. Tam, kad padidinti tinklapio svorį reikėtų jį užregistruoti įvairiouse kataloguose, paieškoti tinklapių kurie nori keistis nuorodomis. Galiausiai galima pačiam nupirkti nuorodas į savo tinklapį, tokia investicija su laiku atneša gana nebloga pelną.


Jei sudomins tokia verslo rūšis viską labai gerai pamąstykit. Čia nėra jokių greitų pinigų. Teks įdėti daug darbo ir kažkiek lėšų, kad pradėti ir vystyti verslą. Praeis ne vienas mėnuo kol pradėsit gauti kažkokį pelną. Na bet jei užteks kantrybės ir užsispyrimo, jei netingėsit pasukti galva kaip ir ką daryti ir truputi lydės sėkmė, rezultatai tikrai nudžiugins. Po kokių metų galite tikėtis neišeidami iš namų uždirbti 5000-20000 litų gryno pelno.

 


TOP